7 NEJVĚTŠÍCH CHYB PŘI PRODEJI NEMOVITOSTÍ

Stáhněte si zde E-book zdarma

Reference od klientů

 

  • Jakub Lukačišin, Všenory, Praha - západ

Pan makléř se od začátku snažil maximálně vyjít vstříc prodávajícím i kupujícím. S jeho službami jsme byli opravdu velmi spokojeni. Když člověk kupuje svou první nemovitost, má strach ze spousty nejrůznějších černých scénářů, kterých je dnes plný internet. Nejenže žádný z těchto scénářů nenastal, ale pan Pýcha také všechny podobné obavy rozptýlil a jakoukoli nejasnost byl ochoten v klidu a podrobně vysvětlit. Děkujeme Lukačišinovi.

 

  • Jiří Paulíček, Dobřichovice, Praha - západ

Jednání pana Pýchy bylo po celou dobu velmi vstřícné, byl milý, ochotný, velmi pěkně se choval v každé situaci, která při prodeji nastala. Pan Pýcha má profesionální přístup ke klientovi, působí klidně a vyrovnaně. Zvládá situaci, kdy je člověk z prodeje vystresovaný, lidským a citovým způsobem.

 

  • Vlastimil Veselý, Černošice, Praha - západ

Profesionál, nestranný, reálný, co slíbil to dodržel, vždy k dispozici na telefonu nebo mailu, okamžitě odpovídal. Opravdu mám jen superlativy.

 

  • Marie Mohapelová, Lety u Dobřichovic, Praha - západ

Fundovaný, vstřícný, ochotný, spolehlivý s korektním a profesionálním, přesto velice lidským přístupem ke klientům. Dle mého soudu realitní makléř jaký má být. Vřele doporučuji spolupráci s panem Jaroslavem Pýchou.

 

  • Kateřina Rázlová, Praha 9

korektni rychla spoluprace

 

  • Václav Kraus, Praha 9

 Výborný přístup po všech stránkách.

 

  • Renata Hubertová, Praha 2

Pan Pýcha pro nás již pracoval poněkolikáté. Pokaždé jsme byli maximálně spokojeni – byl vstřícný, vyvinul maximální úsilí k nalezení vhodného nájemce. Jeho vystupování bylo profesionální, vždy měl perfektně připravené podklady k jednání.

 

Jiří Masopust, Dobřichovice, Praha - západ

člověk na svém místě.

 

Hana Klasová, Černošice, Praha - západ

S prací p. Pýchy jsme byli velice spokojeni.

 

Buďte i Vy mým spokojeným klientem

 

Tisknout stránku

Datum a svátek

Počasí

Předpověď počasí

Kontaktní formulář

Zašlete nám Vaše dotazy

Opiště text - nechci spam:


      © 2017 - Jaroslav Pýcha - realitní makléř
Digitální obchodník